Ekonomi

Negmar Narlı Vapuru halka arz için SPK’ya başvurdu

Narlı Vapur Genel Müdürü Kemal Gündüz, “Narlı Vapur olarak Kayıtlı Sermaye Sistemine geçtik ve halka arz için SPK’ya başvurduk. Halka arzla birlikte yatırımcılarımızdan alacağımız güçle sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz” dedi.

Eskihisar – Tavşanlı merkezinde modern iskeleleri, son teknoloji feribotları ve 130’u aşkın uzman personeli ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Narlı Vapuru, SPK’ya onay için başvurdu. prospektüs.

Halka arzla ilgili konuşan Narlı Feribot Genel Müdürü Kemal Gündüz, “Kurumsal kimliğimizi güçlendirmek, marka bilinirliğimizi pekiştirmek, şeffaflık ve sürdürülebilirlik ilkelerini daha güçlü uygulamak için halka arz başvurumuzu yaptık. Halka arzla birlikte yatırımcılarımızdan alacağımız güçle sürdürülebilir bir büyüme hedefliyoruz” dedi.

Gündüz, “Negmar Narlı Vapuru olarak halka arzdan elde edeceğimiz gelirle yurt içi ve yurt dışında potansiyeli yüksek yeni hatların fizibilite çalışmalarına devam etmeyi ve hudutların faaliyete geçmesi için gerekli yatırımları yapmayı planlıyoruz. Gambiya’da özellikle Batı Afrika’da Banjul-Barra körfez sınırında araç ve yolcu geçişleri için hızlı feribot taşımacılığında değerli bir fırsat var. Bölgede Banjul-Barra’nın ortasında devreye alınacak hızlı feribot bordrosu için yeni bir liman, iskele ve marina tipi alışveriş merkezi yatırımı için çalışıyoruz. Ana kümelenme şirketimiz Negmar üzerinden başlatılan projenin fizibilite ve yatırım çalışmalarını Narlı Vapuru olarak devam ettirerek sonuçlandırmayı hedefliyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu